Головна » 2019 » Березень » 12 » 11 березня, Вшанування пам'яті Кобзаря
11 березня, Вшанування пам'яті Кобзаря

Щорічно у березневі дні весь український народ вшановує пам'ять національного поета Тараса Шевченка.

Вже традиційно, у рамках місячника, присвяченого величній постаті українського генія, співця покріпачених та знедолених, 11 березня вчителями КЗ "Орчицька початкова школа" та учнями  було проведено виховний захід.

Метою цього заходу було поглиблювати знання учнів про Т.Г. Шевченка, розкрити велич українського генія, наблизити його до серця кожного учня, стимулювати пізнавальний інтерес дітей до його життєвого і творчого шляху, виховувати шану і повагу до Шевченка та його творчості, гордість і патріотизм українського народу.

На учнів чекала виставка книжок Т. Г. Шевченка та ручна вишивка образу Великого Кобзаря однієї з працівниць нашої школи (кухаря Свиридової І. В.).

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 242 | Додав: filippovaolin31031990 | Теги: Вшанування пам'яті Кобзаря, 11 березня | Рейтинг: 0.0/0