Головна » 2017 » Лютий » 21 » 20.02.2017, Півтисячі освітян долучились до обговорення програм
20.02.2017, Півтисячі освітян долучились до обговорення програм
Півтисячі освітян долучились до обговорення програм

Найменш обговорюваними є програми базової школи з фізики, хімії та іноземних мов

Півтисячі освітян долучились до обговорення програм

Робочі групи, які працюють над оновленням навчальних програм для учнів 5-9 класів впродовж перших днів роботи отримали пропозиції від 523 користувачів. Про це у своємуFacebook повідомив координатор проекту Сергій Горбачов.

Він також надав статистичні дані обговорення програм за 13-19 лютого, які свідчать, що найбільше пропозицій від освітян отримано до існуючих шкільних програм з історії та зарубіжної літератури.

Натомість найменш обговорюваними є програми з фізики, хімії та англійської мови та інших іноземних мов.

«Пропозиції приймаються до 24 лютого включно. Приєднуємося та оновлюємо школу разом», - наголосив Горбачов.

Як відомо, онлайн-обговорення навчальних програм для учнів 5-9 класів розпочалось 13 лютого. У Міністерстві освіти зазначають, що взяти участь в оновленні програм та запропонувати потрібні українській школі зміни зможе кожен бажаючий.

Загалом на обговорення виставлено 23 навчальні програми для 5-9 класів.

навчальні програми реформа середньої освіти

Категорія: Новини освіти України | Переглядів: 260 | Додав: filippovaolinf1990 | Теги: 20.02.2017, Півтисячі освітян долучились до обг | Рейтинг: 0.0/0