Шановні батьки вихованців дошкільного підрозділу КЗ "Орчицька початкова школа"!

Доводимо до вашого відома, що відповідно рішення педагогічної ради закладу (протокол № 06 від 07.02.2022) з 08 лютого 2022 року навчальний процес для вихованців дошкільного підрозділу тимчасово призупинено. Період дистанційного навчання - до виходу кухаря Чернікової О. В. на робоче місце (відсутня у зв'язку з хворобою).

Шановні батьки та учні КЗ "Орчицька початкова школа"!

Доводимо до вашого відома, що відповідно до наказу КЗ "Орчицька початкова школа" від 15.12.2021 № 129 "Про запровадження навчання з використанням технологій дистанційного навчання для здобувачів освіти 1 та 2 класів" та рішення педагогічної ради закладу (протокол № 05 від 15.12.2021) з 16 грудня 2021 року навчальний процес для учнів 1-2-х класів буде здійснюватися в дистанційному режимі. Період дистанційного навчання - до виходу класних керівників 1-2-х класів на робоче місце (відсутні у зв'язку з хворобою).

Доводимо до вашого відома, що навчання в дистанційному режимі в нашому закладі освіти здійснюється відповідно до розкладу двома способами (за вашими можливостями):

1) в асинхронному режимі (через Viber, Messenger, у телефонному режимі);

2) в синхронному режимі (метод телеконференцій Google meet).

За бажанням ви можете також додатково скористатися такими ресурсами:

1. Матеріали порталу "На урок" (тестування, олімпіади);

2. Матеріали Всеукраїнської школи онлайн (курси з предметів, відео, завдання);

3. Матеріали порталу "Всеосвіта";

4. Навчальні відео на каналі youtube.

Але, звертаємо вашу увагу! Для перегляду навчальних програм, виконання завдань, тестів і т.д. на цих платформах треба пройти РЕЄСТРАЦІЮ (крім каналу youtube). Для цього вам необхідно створити електронну поштову скриньку.

Любі діти та шановні батьки!

Робота за комп'ютером приносить багато незручностей нашому організму. Тому пропонуємо під час дистанційного навчання виконувати комплекс вправ відповідно додатку 3 до Санітарного регламенту.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує Вас про найважливіші події у сфері якості освіти.
Випуск інформ-релізу за жовтень 2021 року.