Публічна інформація

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

Положення про ЗНЗ
Ліцензія на провадження освітньої діяльності
Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти у КЗ "Орчицька початкова школа"

Правила внутрішнього розпорядку в КЗ "Орчицька початкова школа"

Річний план роботи закладу на 2020-2021 н.р.

Маршрути руху

Режим роботи закладу

Розклад уроків

Графік проведення уроків

План проведення

Витяг з державного реєстру

Розклад дзвінків

Статут КЗ "Орчицька початкова школа"

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти:

- 1-4класи;

- дошкільний підрозділ.

Рішення щодо внесення змін до рішення Зачепилівської селищної радивід 27.03.2018 № 252 "Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти"

Територія обслуговування, яка закріплена за закладом освіти його засновником

Рішення про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку

Мережа класів на 2019/2020 навчальний рік по КЗ "Орчицька початкова школа"

Матеріально-технічне забезпечення навчального закладу

Навчально-матеріальна база КЗ "Орчицька початкова школа" складається з:
1. Навчальних кабінетів - 6 шт., загальною площею-
430 м.кв.
2. Кількість комп'ютерів - 5 шт. Три комп’ютера підключено до Інтернету.
3. Одна бібліотека з фондом підручників - 848 примірників.
4. Одна спортивна зала.
5. Шкільна їдальня з числом посадочних місць - 30.
6. За програмою « Шкільний автобус» підвозяться одним автобусом – 23 учні, 17 вихованців.
7. Спортивна площадка відкритого типу.

Наявність вакантних посад - немає

Мова освітнього процесу - українська

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі- 27 учнів

Моніторинг якості освіти

Кадровий склад закладу:

В закладі - 7 педагогічних працівників. З них 1 директор, 4 вчителя початкових класів, 2 вихователі.

Повну вищу освіту мають 2 працівники. Вищу освіту мають 5 педагогічних працівників.

Вища кваліфікаційна категорія - 0, І кваліфікаційна категорія - 2, ІІ кваліфікаційна категорія - 0, 11 тарифний розряд - 2, 10 тарифний розряд - 3.

Фінансовий звіт

Зведений штатний розпис

Напрям діяльності - відсутній

Наявність гуртожитків - відсутні

Розмір плати за навчання - безкоштовне навчання

Правила прийому до закладу освіти" Згідно ст. 18 "Зарахування учнів" Закону України "Про загальну середню освіту"

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа  про освіту (крім учнів першого класу).

3. Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування  та реалізує державну політику у сфері освіти.

- Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів спеціалізованої освіти затверджуються, центральними органами виконавчої влади, що забезпечують  формування та реалізують державну політику у відповідній сфері.

Кошторис на 2020 рік

Умови доступності - в наявності: тактильна дошка, кнопка виклику та пандус

Звіт директора за 2019/2020 навчальний рік

Положення про академічну доброчесність