ІНФОРМАЦІЯ
про КЗ "Орчицька початкова школа" Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області

Рік заснування 1928
Директор школи Новікова Тетяна Петрівна, освіта вища, за фахом вчитель української мови та літератури, вчитель початкових класів, має І кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2 вересня 2015 року.
Контингент учнів У школі навчаються учні 1-4 класів у кількості 26 чоловік.
Мова навчання Російська
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 5 педагогів, з них 2 чол. мають вищу освіту, 3 чол.  - середню спеціальну. І кваліфікаційну категорію – 2 чол.,ІІ кваліфікаційну категорію – 0 чол. категорію „спеціаліст” – 3 чол.
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій.
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення якості освіти та її результативності шляхом впровадження освітніх концепцій і технологій».
Педагогічні працівники школи брали участь у традиційних професійних конкурсах, які проводяться у районі та області. Так,три вчителя брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Парк педагогічної майстерності».(2013 рік) А саме:
- робота на тему: «Вчитайся, вслухайся в Шевченкове слово» - (вчитель початкових класів Полішко Р.В.);
- робота на тему: «Роздуми Т. Г. Шевченка про долю України» (Савченко О.О., вчитель української мови та літератури)
Підвіз учнів та вчителів До школи потребують підвозу 23 учні та 3 вчителів з сіл Залінійне, Зарічне. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 6 навчальних кабінетів, 1 комп’ютерний клас (6 ПК), спортивна зала, спортивний майданчик, їдальня, бібліотека. Бібліотечний фонд налічує – 2017 примірників художньої та навчальної літератури.
Досягнення вихованців Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін.
Результатом плідної роботи педагогічного колективу є досягнення учнів в творчих, Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах. У 2014/2015 навчальному році учні школи були учасниками районних конкурсів: «Таланти ІІ тисячоліття» (вчитель Лебедєва Н.П.), творчий конкурс, присвячений Т.Г. Шевченку (вчитель Савченко О.О.); Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»; творчий конкурс «Моє село: минуле і сьогодення» - лауреати обласного конкурсу, подяка (вчитель Полішко Р.В.); конкурс «Слобожанські дзвони перемоги» (вчитель Полішко Р.В.), конкурс «Славетні наші земляки» - перемога у районному етапі (вчитель Лебедєва Н.П.)
Учні школи беруть участь у щорічних інтерактивних предметних конкурсах, зокрема Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру».
Школярі постійно беруть участь у акціях: «Стоп, насильство!», «Від серця до серця», «Пам’ятати. Відродити. Зберегти».
Активними учасниками творчих конкурсів, учнівських олімпіад, акцій та інших виховних заходів є такі учні школи: Лобурь Вікторія (учениця 5 класу), Чернікова Марія, Чернікова Юлія, Золотухіна Златослава (учениці 9 класу).

Адреса: 64431, Харківська область,
с. Орчик,