До уваги батьків!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!!

01.04.2021 розпочинається прийом заяв для зарахування дітей, які проживають на території обслуговування КЗ «Орчицька початкова школа» Зачепилівської селищної ради, до 1 класу на 2021/2022 навчальний рік.

З метою недопущення розповсюдження короновірусної інфекції у закладі оголошено карантин, тому прийом документів буде здійснюватися таким чином:

1. За наданим зразком батьки вдома пишуть заяву про зарахування до 1 класу, сканують чи фотографують свідоцтво про народження дитини та написану заяву і надсилають ці два документа на електронну пошту школи: orshkola@ukr.net.

2. Заяву та копію свідоцтва про народження дитини можна надіслати поштовим відправленням (листом) на адресу с. Орчик, вул. Садова, 81.

Оригінал заяви (якщо документи надсилалися електронною поштою), медичну довідку і довідку про щеплення батьки повинні надати до школи після стабілізації епідемічної ситуації та відміни карантину.

Перелік документів для зарахування дітей до 1 класу на 2021/2022 навчальний рік:

1. Заява про зарахування до закладу освіти встановленого зразка.

2. Копія свідоцтва про народження.

3. Оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/0 "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов`язкового медичного профілактичного огляду", затвердженого наказом МОЗ України від 16.08.2010 р. № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.09.2010 р. за № 794/18089.

Кількість вільних місць у закладі - 15.

Прийом до першого класу буде здійснюватися без конкурсного відбору. Відповідно до статті 9 розділу ІІ Закону України «Про повну загальну середню освіту» для здобуття початкової освіти забороняється проведення будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок дитини (крім закладів спеціалізованої освіти і приватних закладів освіти).

Забезпечується першочергове зарахування до 1-го класу дітей, які проживають на території обслуговування закладу освіти, що підтверджується офіційним документом, який містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників. Першочергово також зараховуватимуть дітей, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі; дітей працівників цього закладу.

Заяву про зарахування дитини до першого класу можна подати через портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» за посиланням https://school.isuo.org/, дотримуючись інструкцій https://school.isuo.org/contact.

Закріплена територія обслуговування КЗ "Орчицька початкова школа" Зачепилівської селищної ради

Наказ "Про зарахування  дітей до першого класу в закладі освіти на 2021/2022 навчальний рік"  по закладу освіти

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

ЛИСТ-РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти