ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!!

01.04.2021 розпочинається прийом заяв для зарахування дітей, які проживають на території обслуговування КЗ «Орчицька початкова школа», до 1 класу на 2021/2022 навчальний рік.

З метою недопущення розповсюдження короновірусної інфекції у закладі оголошено карантин, тому прийом документів буде здійснюватися таким чином:

1. За наданим зразком батьки вдома пишуть заяву про зарахування до 1 класу, сканують чи фотографують свідоцтво про народження дитини та написану заяву і надсилають ці два документа на електронну пошту школи: orshkola@ukr.net.

2. Заяву та копію свідоцтва про народження дитини можна надіслати поштовим відправленням (листом) на адресу с. Орчик, вул. Садова, 81.

Оригінал заяви (якщо документи надсилалися електронною поштою), медичну довідку і довідку про щеплення батьки повинні надати до школи після стабілізації епідемічної ситуації та відміни карантину.

Зразок заяви

Детальніша інформація щодо зарахування учнів до 1 класу знаходиться тут