Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 86
Сторінки: « 1 2 ... 6 7 8 9 »

Положення про літній табір

Інша інформація | Переглядів: 264 | Завантажень: 3 | Додав: filippovaolinf1990 | Дата: 25.05.2017 | Коментарі (0)

Штатний розпис

Інша інформація | Переглядів: 251 | Завантажень: 4 | Додав: filippovaolinf1990 | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

Робочий навчальний план

Плани | Переглядів: 218 | Завантажень: 4 | Додав: filippovaolinf1990 | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

Правила внутрішнього розпорядку

Інша інформація | Переглядів: 289 | Завантажень: 6 | Додав: filippovaolinf1990 | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

Положення про загальноосвітній навчальний заклад

Накази та листи МОНУ | Переглядів: 268 | Завантажень: 6 | Додав: filippovaolinf1990 | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор табору відпочинку

з денним перебуванням

«Посмішка»

Орчицької ЗОШ І-ІІ ступенів

Зачепилівської районної ради

Р.В.Полішко

роботи табору відпочинку з денним перебуванням «Посмішка»

Орчицької ЗОШ І-ІІ ступенів

Зачепилівської районної ради Харківської області

на період з 30.05.2016 по 16.06.2016

У таборі 2 загони в кількості 36 чоловік

Вихователі:

Мацегорова В.Є.

Савченко О.О.

Подколзіна О. І.

Кислий А. Ф.

Термін зберігання 1 рік

Учасники

Відмітка про виконання

1.

День знайомств

1. Лінійка. Відкриття табору «Посмішка». Ознайомлення з режимом дня в таборі.

2. Інструктаж з охорони праці та техніки безпеки.

3. Про чергування в їдальні.

4. Ігрова програма.

5. Сторінками улюбленої книги.

2.

День здоров’я

1. Лінійка. Фіззарядка.

2. Вибір назви і девізу загону, розучування пісні, промовок, розподіл доручень. Вибори командирів загону.

3. Спортивні ігри.

4. Заняття з елементами тренінгу «Бережіть здоров’я змалечку».

5. Інструктаж з ТБ «Безпечна дорога від школи додому».

6. Сторінками улюбленої книги

3.

День дитинства

1. Лінійка. Фіззарядка

2. Уроки Буратіно ’’ Усі мають право…’’

3. Участь у міських заходах до Дня захисту дітей

4. Святковий концерт до дня захисту дітей

5. Інструктаж з ТБ «Правила протипожежної безпеки».

6. Сторінками улюбленої книги

Вихователь, інструктор з фізичної культури

Плани | Переглядів: 268 | Завантажень: 4 | Додав: filippovaolinf1990 | Дата: 09.06.2016 | Коментарі (0)

У чомуполягаєзмістекологічноговиховання в системіформуванняморальнихцінностейособистості?

Людина є невід'ємноючастиноюприроди. їїжиттєдіяльністьповноюміроюзалежитьвідблагополуччя природного середовища. Проте XX ст. характеризувалосярізкимипорушеннямирівноваги природного середовища. Цезумовленопередусімнекерованимвибухомнауково-технічноїреволюції. Дивно, але комахи, земноводні, звірі та іншіживіістоти не руйнують природного середовища, "розумно" ставляться до використаннябагатствприроди (повітря, флори й фауни). На жаль, homosapiens з неймовірним варварством ставиться додарівприроди.

При вході в один іззоопарків США виситьдзеркало, а під ним застерігаючийнапис: "Подивись у дзеркало! Типобачиш у ньомунайбільшшкідливестворіння на Землі — людину. Вона знищує те, що не створювала сама — річки, ліси, звірів і птахів. У нашому зоопарку живутьтіпредставникифауни, якіпокищозбереглись на Землі, хочабагато з них уже занесені до Червоної книги. Подумай про це, людино. І зупинись!"

Інша інформація | Переглядів: 234 | Завантажень: 3 | Додав: filippovaolinf1990 | Дата: 18.04.2016 | Коментарі (0)

План.

1. Сучасні трактовки проблеми готовності дітей до шкільного навчання
  1. Структурні компоненти психологічної готовності дитини до школи.
  2. 2.1.Особистісна готовність до школи і формування позиції школяра
  3. 2.2.Інтелектуальна готовність
  4. 2.3.Вольова готовність
  5. 2.4.Моральна готовність
  1. Проблеми неготовності дітей до шкільного навчання і шляхи їх подолання.
Інша інформація | Переглядів: 253 | Завантажень: 2 | Додав: filippovaolinf1990 | Дата: 18.04.2016 | Коментарі (0)

Режим дня школьника

Чтобы учеба была эффективной, а после занятий школьник успевал подготовить уроки и отдохнуть, составьте распорядок дня.

Казалось бы «тайм-менеджмент» – понятие из взрослой жизни. На эту тему написаны сотни книг, маститые бизнес-тренеры проводят за большие деньги семинары и тренинги, собирающие не одну тысячу желающих научиться организовать свое время, так, чтобы все успеть.

А ведь на самом деле учиться таймингу нужно с детства и под руководством родителей. Приучив своего ребенка мыслить стратегически и планировать время сегодня, вы окажете ему большую услугу на всю дальнейшую жизнь. Не затягивайте. Станьте бизнес-тренером своему сыну или дочери прямо сейчас.

Інша інформація | Переглядів: 235 | Завантажень: 2 | Додав: filippovaolinf1990 | Дата: 18.04.2016 | Коментарі (0)

Матеріали до засідання педагогічної ради школи 28.08.2015

Методичні рекомендації | Переглядів: 261 | Завантажень: 7 | Додав: Wolodymyr | Дата: 25.08.2015 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 51-60 61-70 71-80 81-86