Головна » 2017 » Червень » 12

День захисту людей похилого віку (Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей)

Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей

На початку цього місяця міжнародне співтовариство відзначало «День захисту дітей». 1-го жовтня святкується «Міжнародний день людей похилого віку». Сьогодні, 15-го червня, рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19-го грудня 2011-го року ( резолюція №66/127), відзначається Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей. Ми називаємо цю подію – Днем захисту літніх людей.

Як показує практика, літні люди, ті яким за 60-т, також потребують захисту, і це не дивлячись на той факт, що найчастіше вони, ... Читати далі »

Категорія: Анонси | Переглядів: 255 | Додав: filippovaolinf1990 | Дата: 12.06.2017 | Коментарі (0)