Головна » 2017 » Листопад » 09

«Як можна досягти успіху в житті» ( Про Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика)

9 листопада учні 3-4 класів виконували завдання до Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

У ІІ (районному) етапі цього конкурсу прийняли участь:

- Бойко Данило, 3 клас;

- Білоусова Олександра, 4 клас;

- Євдокимов Данило, 4 клас.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 231 | Додав: svetaburlaka95 | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

9 листопада, четвер

День української писемності та мови

Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Радіодиктант  національної єдності «Наші пісні» 5,6,7 класи Орчицької ЗОШ І-ІІ ступенів

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 236 | Додав: svetaburlaka95 | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)