Головна » 2019 » Грудень » 19

Насиченими подіями рік добігає кінця ,і наступає довогоочікувана казкова пора ,коли дива стають реальністю.В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес,щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Діти та вихованці розповідали вірші,співали пісень,танцювали.Радість ,усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі в КЗ "Орчицька початкова школа",якою великою справою є творити добро,дарувати один одному любов та доброту.На святі були присутні : Мотринець С.М. та Башкатов І.Ф.,які подарували подарунки від ініціативної групи "Реверс".Також діти відвідали Свято-Миколаївський храм.Свято вдалося на славу,а щасливі діти побігли до своїх класів,аби знову поринути у світ знань.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 150 | Додав: filippovaolin31031990 | Дата: 19.12.2019 | Коментарі (0)