Головна » 2015 » Травень » 12 » День Перемоги
День Перемоги

Салют і слава річниці навіки пам’ятного дня!

Ти лети по світу, голуб наш, із краю в край!

Слово миру всім народам передай!

День Перемоги! Травневий день 1945 року увіковічнено на сторінках історії  як свято миру, свято звільнення планети від гітлерівських загарбників.

А був травневий ранок святом

У тім далекім 45-м.

У цей день фашистів подолали.

І цим світ весь врятували.

Сьогодні, 9 Травня 2015 року, ми святкуємо 70-у річницю Великої Перемоги. Учні, працівники Орчицької ЗОШ І-ІІ ступенів взяли активну участь у проведенні мітингу, присвяченому цій даті. Колоною, з прапором України пройшли від школи до пам’ятника загиблим воїнам у центрі села Орчик. Багато мешканців сіл Зарічне, Орчик, М.Орчик вже зібрались біля обеліска. Лунають радісні пісні про Перемогу.

На імпровізовану сцену запрошують почесних гостей: дітей війни, голову Малоорчицької сільської ради Комаревську В.М., депутата Зачепилівської районної ради Башкатова І.Ф., депутата Малоорчицької сільської ради Чернікову С.М., учасника Афганської війни Тарасова М.В., настоятеля Свято-Миколаївського храму отця Юрія.

Голова сільської ради відкриває мітинг, вітаючи всіх із святом.

Неймовірна тиша. Башкатов І.Ф. читає імена 155 воїнів, наших односельців, які загинули на фронтах Другої Світової війни, віддали життя за свою Вітчизну, за щастя людей. Хвилина мовчання.

У их могил в почетном карауле

Стоит сегодня вся моя страна.

Слово надається настоятелю Свято-Миколаївського храму отцю Юрію. Закликає нас до примирення, розуміння, і починати кожен повинен з себе. Обережно треба ставитися до своїх слів, адже вимовлені фрази можуть або спричинити війну, або  -  встановити мир на землі. Потім була панехида за померлими під час війни.

Учні декламують вірші. Вдячно схиляють голови перед обеліском, перед ветеранами, перед дітьми війни.

Спасибо вам. Мы очень любим вас.

Поклон вам от девчонок и мальчишек.

Усі присутні уважно слухають виступ Тарасова М.В., який бажає спокою, миру народам будь-якої національності.

Дитячі руки випускають в небо білих голубів  -  символ миру на землі.

И взлетает белокрылый голубь мира с наших рук.

Пролетая в синей дали к обелиску опустись.

Чтобы взрывы не закрыли небо черной пеленой,

Голубок наш, облети весь шар земной.

Під переможні акорди «Вальсу 45-го року» кружляють у танку учні школи. А вже пісню «Перемога» підхоплюють усі присутні на святі. Люди вітають один одного, радіють, бажають миру.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 289 | Додав: Wolodymyr | Рейтинг: 0.0/0