Головна » 2021 » Грудень » 19 » Дкнь Святого Миколая
Дкнь Святого Миколая

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Дорослі ж просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному.

У КЗ "Орчицька початкова школа" 16 грудня пройшло свято до цього чарівного дня. Учні початкових класів з великим задоволенням прийняли участь у цьому дійстві та отримали подарунки.

Від усієї душі дякуємо ФГ "Зоря" на чолі з І. Ф. Башкатовим, приватному підприємцю В. А. Башкатовій, голові фермерського підприємства М. І. Потапову, які надали грошову допомогу для проведення свята.

Святкове відео можна передивитися за цим посиланням!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 85 | Додав: filippovaolin31031990 | Рейтинг: 0.0/0