Головна » 2019 » Вересень » 19 » До дня визволення Зачепилівщини від фашистської окупації
До дня визволення Зачепилівщини від фашистської окупації

У закладі КЗ "Орчицька початкова школа" з 9 по 19 вересня 2019 року спільно з Залінійнівським СБК було проведено заходи, приурочені 76-й річниці визволення нашого краю від нацизму. Це: виховні години та години спілкування, бібліотечний урок, покладання квітів біля пам'ятників. Учнями та вчителями були прибрані могили солдат, що загинули в роки Другої світової війни.

18 вересня 2019 року у закладі освіти відбувся відкритий захід, який був організований при підтримці Залінійнівського СБК. На  нього були запрошені «діти війни» та ін. Звучали слова привітання, вірші, пісні, гості ділилися спогадами, а «червоною ниткою» у виступах звучали заклики і побажання всім мирного неба над головою.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 179 | Додав: filippovaolin31031990 | Рейтинг: 0.0/0