Головна » 2021 » Листопад » 5 » Екскурсія "В осінньому лісі", дошкільний підрозділ
Екскурсія "В осінньому лісі", дошкільний підрозділ

Вихованці дошкільного підрозділу КЗ "Орчицька початкова школа" провели сьогодні цікаве заняття - екскурсію по ознайомленню із соціумом на тему "В осінньому лісі". Метою екскурсії було сформувати в дітей поняття про ліс, ознайомити з рослинним світом лісу, вивчити правильно поводитись у природі,спостерігати за змінами в довкіллі, узагальнити знання про ознаки осені,охороняти природу. Виховувати естетичні і патріотичні почуття.

Ліс зустрів своїх друзів привітно. Сотні відтінків зеленого кольору відкрилися перед дітьми,адже ми потрапили до хвойного лісу. Дітлахи роздивлялись природу рідного краю, називали дерева і кущі, які їм зустрічалися . Повторювали назви їстівних та отруйних грибів (знайшли навіть мухомора, який ледь виглядав з-під опалого листя). Збирали природний матеріал для майбутніх поділок. Усі разом відпочивали,грали в рухливі ігри,спілкувалися. Мандрівка всім дуже сподобалась.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 98 | Додав: filippovaolin31031990 | Рейтинг: 0.0/0