Головна » 2021 » Грудень » 23 » НОВОРІЧНЕ СВЯТО у дошкільному підрозділі
НОВОРІЧНЕ СВЯТО у дошкільному підрозділі

Новий рік - час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

23.12.2021 р.пройшов новорічний ранок для дітлахів дошкільного підрозділу КЗ "Орчицька початкова школа". Цікавий сценарій, музичний супровід, казкові гості та подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям.

Дякуємо ФГ " Зоря" на чолі з І.Ф. Башкатовим, приватному підприємцю В.А.Башкатовій, голові фермерського підприємства М.І. Потапову, які надали грошову допомогу для проведення свята Нового року.

Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і частинку душі, подаровану нашим дітям.

З Новим роком!❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 116 | Додав: filippovaolin31031990 | Рейтинг: 0.0/0