Головна » 2021 » Грудень » 28 » НОВОРІЧНЕ СВЯТО у початковій школі
НОВОРІЧНЕ СВЯТО у початковій школі

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес.

24 грудня чарівне дійство завітало до нашої школи. Для учнів 1-4 класів було організовано новорічне свято-квест. Напередодні всі учні школи дружно готувалися до нього: прикрашали школу сніжинками та гірляндами, малювали малюнки, плакати, розучували вірші, пісні, новорічні вітання. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Вони із задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші. Проведене новорічне свято сприяло гарному настрою всіх школярів і вчителів у переддень Нового 2022 року.

Переглянути відео нашого свята можна за цим посиланням)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 116 | Додав: filippovaolin31031990 | Рейтинг: 0.0/0