Головна » 2015 » Листопад » 6 » Свято осені
Свято осені

СВЯТО  «ПРОЩАЙ, ЗОЛОТА ОСІНЬ»

6 листопада до  школи завітало свято осені. На загальношкільний захід прийшли учні, вчителі, батьки. Осінню виставу «Прощай, золота осінь» підготували учні 1-5 класів, вчитель початкових класів Мацегорова В.Є., учитель музики Лебедєва Н.П. Діти одягнені у костюми різних овочів та фруктів: серйозний бурячок, завзята диня-господиня, поважний гарбуз, швидкий огірочок, весела капуста…
Осінь-чарівниця (Лобурь В.) та її помічники брати-місяці Вересень, Жовтень, Листопад (Морозов А., Ештокін Д., Андреєв М.)  виносять на сцену великий коровай. «Хліб  -  всьому голова!» - лунає на весь зал. Так, у цьому році хлібороби з наших сіл Зарічне, Орчик, М.Орчик, Залінійне виростили великий урожай пшениці. Спасибі їм за це!
Веселими оплесками глядачі зустрічають п’ятикласників, які проспівали осінні частівки. Під керівництвом вчителя музики Лебедєвої Н.П. учні 2,3,5 класів підготували і представили пісні: «Що нам осінь принесе», «Осень постучалась», «Осень», «Осень в лесу», «Вперше осінь йшла до школи».
Сценка «Ходить гарбуз по городу», яку показали учні 4 класу під керівництвом вчителя Мацегорової В.Є., викликала захоплення глядачів. Гарбуз (Бряник Ю.) та його овочева сім’я довели, що треба багато працювати, щоб мати великий урожай.
А ось і гостям є можливість показати себе: конкурс загадок золотої осені. Усі задоволені.
Осінь пригощала присутніх на святі своїми дарами: яблуками, грушами, виноградом.
Ведуча Бряник Д. бажає всім:
Хай діти радіють у батьківській хаті!
Нехай розквітають лани і оселі!
Так будьте ж щасливі і будьте веселі!
Дозвольте сьогодні усім побажати
Багато хороших і сонячних літ.
Так будьте ж здорові!
І будьте багаті!
У фойє школи учні 1-5 класів організували шкільний ярмарок. Гості змогли посмакувати солодощами, придбати осінні вітаміни  -  овочі та фрукти.
12.11.2015 року директор школи Новікова Т.П. оголосила подяки: вчителю музики Лебедєвій Н.П., вчителю початкових класів Мацегоровій В.Є. за організацію та проведення свята «Прощай, золота осінь» на високому рівні (Наказ № 157   від 09.11.2015)

Савченко О.О.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 256 | Додав: Wolodymyr | Рейтинг: 0.0/0