Головна » 2015 » Вересень » 2 » Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника

1 вересня 2015 року Орчицька ЗОШ І-ІІ ступенів радо зустрічала дорогих учнів. У нас тепер 36 дітей. Очі  учнів, батьків, вчителів сяють радістю, в них сподівання цікавість, гордість.
На святі у нас були присутні дуже поважні гості: голова Малоорчицької сільської ради Комаревська Валентина Миколаївна, депутат районної ради трьох скликань, голова фермерського господарства «Зоря» І.Ф.Башкатов, заступник  начальника управління праці та соціального захисту населення Зачепилівської районної державної адміністрації Бєкєтов В.В. Усі гості бажали нашій шкільній сім'ї миру, добра, нових досягнень.
Збагатився і наш педагогічний коллектив: директор школи Новікова Т.П., учитель фізкультури Костенко В.О., учитель початкових класів Філіппова О.В., учитель біології та хімії Жмурко О.О.
Виступають учні, батьки. Дивіться: до нас завітали дівчина-осінь і україночка-літо (Лобурь В., 4 клас,  Тернова Д., 5 клас). Їхній веселий танок змусив усіх присутніх посміхнутися, плескати голосно в долоні та підтанцьовувати.
А на сцену вже вибігає великий дзвоник (Ханюков Артем, 3 клас). І лине знайомий дзвін по всьому шкільному подвір'ю. сприймаємо вухом, а відчуваємо серцем. Школярів  і вчителів кличе на перший урок, батькам повідомляє, що в їхніх дітей починається справжня робота  -  навчання, а гості, мабуть, згадують свій перший дзвоник.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 274 | Додав: Wolodymyr | Рейтинг: 0.0/0