Головна » 2016 » Лютий » 9 » Участь у районному етапі обласного конкурсу «В ОБ’ЄКТИВІ НАТУРАЛІСТА»
Участь у районному етапі обласного конкурсу «В ОБ’ЄКТИВІ НАТУРАЛІСТА»

Тема «Збереження земельних та водних ресурсів України»

Номінація «Краща фоторобота»

Серія «Збережемо кольори Зачепилівщини!»

Фотороботи учениці 8 класу Орчицької ЗОШ І-ІІ ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області Золотухіної Златослави Олександрівни. 13 років

1.«Зелений килимок».  Двір Орчицької ЗОШ І-ІІ ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області. Старі дерева -  свідки багатьох випускних вечорів, а зелений килимок народжується щорічно навесні.

2. «Осінні фарби Орчика». Річка Орчик (в районі першого моста), очерет, гора. Вода, рослини і земля  -  життєдайні сили рідної землі.

3.«Червоний і зелений колір взимку». Подвір’я Орчицької ЗОШ І-ІІ ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області. Червона калина і вічнозелена сосна на сніговому фоні квітника символізують красу і вічність нашої землі.

4. «Дзеркало природи». Осінь. Річка Оріль. Місце -  Даманське. В районі заказника «Руський Орчик».

Фотографії змушують замислитись над своїми вчинками, ставленням до краси і вічності, зазирнути в дзеркало природи і побачити відповідь на запитання: «Чи все я роблю, щоб нащадкам залишилось це багатство?»

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 249 | Додав: Wolodymyr | Рейтинг: 0.0/0