Головна » 2016 » Квітень » 11 » 15 квітня Відбудеться обласна нарада-семінар
15 квітня Відбудеться обласна нарада-семінар

15 квітня 2016 року о 09.30 у приміщенніКомунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», (вул. Пушкінська, 24) відбудеться обласна нарада-семінар за темою: «Нормативно-правові та організаційно-методичні засади організованого закінчення 2015/2016 навчального року, проведення державної підсумкової атестації навчальних досягнень учнів, підготовки їх до зовнішнього незалежного оцінювання».

Нарада-семінар проводиться для спеціалістів місцевих органів управління освітою, методистів районних (міських) методичних (інформаційно-методичних) кабінет (центрів) місцевих органів управління освітою та заступників директорів із навчально-виховної роботи навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування.

Категорія: Анонси | Переглядів: 268 | Додав: filippovaolinf1990 | Теги: семінар, Освіта, обласна нарада | Рейтинг: 0.0/0