Головна » 2021 » Листопад » 9 » Виховний захід до Дня української писемності та мови
Виховний захід до Дня української писемності та мови

Виховний захід до Дня української писемності та мови "Слово наше рідне - слово українське".

Учні КЗ "Орчицька початкова школа" переглянули відеопрезентацію, яка розширила знання школярів про рідну мову, сприяла усвідомленню дітьми себе невід'ємною частиною рідної держави.

Наймолодші учні вперше ознайомилися з історією виникнення писемності та дізналися, що українська мова - це скарб народу.

"Рідна мово моя,

поетична,пісенна,

пелюсткова і ніжна,

як спів солов'я,

як народу душа:

щира, добра, натхненна

ти найкраща у світі,

бо рідна моя!"

А також сьогодні, в День української писемності та мови, учні 3-4 класів КЗ "Орчицька початкова школа" взяли участь у І (шкільному) етапі XXII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика❤️❤️❤️
		<script>
			var container = document.getElementById('nativeroll_video_cont');

if (container) {
				var parent = container.parentElement;

if (parent) {
					const wrapper = document.createElement('div');
					wrapper.classList.add('js-teasers-wrapper');

parent.insertBefore(wrapper, container.nextSibling);
		</script>
	 </td></tr>