Головна » 2022 » Лютий » 2 » Всесвітній день читання вголос
Всесвітній день читання вголос

Мета Всесвітнього дня читання вголос полягає у тому, щоб надати можливість людям в усьому світі відчути, яке це насправді задоволення — просто читати вголос для інших; щоб нагадати усім про те, що освіта є одним з основних прав людини і це право має кожна людина у світі. Також мета цього свята — зацікавити дітей та підлітків у читанні книжок уголос разом з друзями та спонукати їх до обговорення змісту. В цілому, свято має надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою. До того ж, таке заняття не тільки сприятиме тому, що дитина читатиме більше книг, а також поповненню її словникового запасу.

Учні 1-4 класів КЗ "Орчицька початкова школа" також долучилися до цього дня.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 159 | Додав: filippovaolin31031990 | Рейтинг: 0.0/0