Головна » 2016 » Січень » 25 » Засідання педагогічної ради
Засідання педагогічної ради

25.01.2016 року відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглянули важливі питання навчально-виховного процесу:

1.Про комунікативну культуру як сукупність знань, умінь, навичок забезпечення взаємодії людей у конкретній соціокультурній ситуації. (Доповідь Мацегорової В.Є.)

2.Моніторинг якості освітніх результатів (теоретичний матеріал для практичної роботи). (Доповідь Савченко О.О.)

3.Про виконання навчальних програм за І семестр 2015-2016  Моніторинги досягнень учнів школи. (Інформація Новікової Т.П.)

4. Про стан роботи методичних студій з реалізації проблемної теми школи «Формування морально-духовних цінностей особистості в умовах національно-патріотичного виховання».        (Інформація керівників Лебедєвої Н.П., Мацегорової В.Є.)

5. Про виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 262 | Додав: Wolodymyr | Рейтинг: 0.0/0